Cart0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Sztuczne rzęsy - dla kogo są przeznaczone?

Każda kobieta marzy o zniewalającym spojrzeniu i wachlarzu rzęs. Niestety, często natura nie jest dla nas zbyt hojna i obdarza nas rzęsami rzadkimi, krótki, jasnymi, łamliwymi… Co w takiej sytuacji? Jedną z możliwości stanowią sztuczne rzęsy, które potrafią całkowicie odmienić spojrzenie kobiety.

Na ulicach często mijamy kobiety, od których nie można oderwać wzroku – ale w tym negatywnym znaczeniu. Rzęsy słabej jakości, nieumiejętnie doklejone potęgują wrażenie nienaturalności, nadmiernie obciążają powieki i po prostu prezentują się tragicznie. Jeśli jednak wykonamy zabieg w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, nie musimy obawiać się wrażenie sztuczności. Dobrze dobrane włoski oraz ich profesjonalna aplikacja zapewnią efekt spektakularny, a przy tym jak najbardziej zbliżony do naturalnego. Rzęsy zostaną zagęszczone oraz wydłużone i na kilka tygodni będziesz mogła zapomnieć o stosowaniu maskary.

Dobra kosmetyczka sama oceni, jaka metoda będzie w danym przypadku najodpowiedniejsza. Może się też okazać, że odmówi wykonania zabiegu i zaproponuje zabiegi wzmacniające oraz odżywiające. Sztuczne rzęsy nie są zalecane osobom ze skłonnością do podrażnień i alergii (ze względu m.in. na wykorzystane do aplikacji kleje), a także z bardzo osłabionymi rzęsami naturalnymi (doklejenie sztucznych włosków może je nadmiernie obciążyć, a nawet zwiększyć ryzyko ich wypadania – szczególnie podczas usuwania sztucznych włosków). Dlatego zanim zdecydujemy się na sztuczne rzęsy, należy zadbać o kondycję naturalnych włosków.