Cart0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Jak podkręcić rzęsy?

Z pewnością każda kobieta chciałaby mieć uwodzicielskie spojrzenie. Przede wszystkim, postaw na długie, podkręcone rzęsy - jak je uzyskać? Podzielimy się z Tobą kilkoma sprawdzonymi sposobami. Pamiętaj - piękne oczy oraz ich oprawa są atutami, które warto wyróżniać!

Po pierwsze: wachlarz zdrowych, mocnych rzęs

Aby uzyskać jak najbardziej efektowne podkręcenie, warto zadbać o dobrą kondycję włosków. Dłuższe i mocniejsze stają się bardziej widoczne i łatwiej je podkręcić. Stosuj specjalne odżywki, które je wzmocnią oraz pobudzą ich wzrost. Polecamy preparaty z witaminami A i E, allantoiną, biotyną czy ekstraktami i olejkami roślinnymi. Na rynku dostępnych jest wiele łatwych w użyciu odżywek, które nakłada się bezpośrednio na włoski tak samo, jak tradycyjny tusz.

Po drugie: zalotka

To przyrząd, który potrafi zdziałać cuda! Należy używać go wyłącznie na niepomalowane włoski. Zalotka przypomina wyglądem nieco nożyczki lub szczypce. Stosuje się ją poprzez przyłożenie do powieki i delikatne umieszczenie włosków między dwa elementy, które je ścisną i wywiną do góry, kiedy naciśniesz palcami mechanizm. Warto wykonać ten krok dwa razy, za każdym razem ściskając włoski na około trzy sekundy. Następnie możesz przystąpić do starannego malowania rzęs.

Po trzecie: tusz

Jeśli chcesz uzyskać efekt maksymalnie podkręconych rzęs, koniecznie wybierz dobrej jakości tusz ze szczoteczką, która sprzyja skrętowi. Producenci zazwyczaj umieszczają informację o tym, jaką tusz ma funkcję. Polecamy pomalowanie włosków dwoma lub trzema warstwami kosmetyku – kiedy jedna wyschnie, nałóż drugą. Skup się na pokryciu ich od nasady, aż po końce stosując “zyzgzakowate” ruchy ku górze.

Alternatywne rozwiązania

Nie masz tyle cierpliwości? Jeśli chciałabyś łatwo i szybko uzyskać efekt podkręcenia, możesz skorzystać z innych sposobów. Na wieczorne wyjścia doklej zestaw jedwabnych rzęs na pasku, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu - piorunujące wrażenie murowane! Natomiast trwalsze doczepienie rzęs przez kosmetyczkę metodą 1:1 czy Russian Volume pozwoli Ci zachować piękny efekt na dłużej - od dwóch tygodni nawet do miesiąca.