Cart0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Jak założyć rzęsy magnetyczne?

Długie i gęste rzęsy otwierają oko, nadają spojrzeniu charakteru... Nic zatem dziwnego, że stanowią obiekt pożądania niemal każdej kobiety. Do wyboru mamy różnego rodzaju włoski oraz kilka metod ich aplikacji, dzięki którym możemy osiągnąć zarówno subtelny, jak i spektakularny efekt. Ciekawą propozycję stanowią rzęsy magnetyczne. To niekwestionowany hit wśród kobiet, które pragną powalać spojrzeniem bez konieczności długich i kosztownych wizyt w salonie kosmetycznym.

Rzęsy magnetyczne możemy zakładać samodzielnie. Nie wymagają one kleju, czasochłonnego doczepiania pojedynczych włosków do rzęs naturalnych czy też regularnego uzupełniania. Są naprawdę proste w aplikacji i co więcej – nadają się do wielokrotnego użytku!

Jak zakładać rzęsy magnetyczne? Nie ma się czego bać. Jednak należy liczyć się z tym, że pierwsze próby ich samodzielnej aplikacji mogą nie być zbyt udane. Wystarczy trochę poćwiczyć, by dojść do wprawy, a wtedy wyczarujesz oszałamiające spojrzenie w kilka minut, a nawet i sekund.

W pierwszej kolejności należy przygotować rzęsy do aplikacji. Nie wymaga to szczególnych zabiegów – wystarczy odtłuścić naturalne włoski oraz pamiętać o tym, żeby nie podkręcać ich przed zabiegiem. Dla wzmocnienia efektu można nałożyć na nie jedną warstwę tuszu. Następnie za pomocą pęsety przykładamy jak najbliżej do górnej linii rzęs dwa paski sztucznych włosków, tj. jeden od dołu (magnes również od dołu) oraz drugi od góry (magnesem od góry). Paski powinny się złączyć. Należy przy tym pamiętać, by naturalne włoski znalazły się pomiędzy paskami sztucznymi.

Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest również łatwe zdejmowanie. Nie jest wymagane uzupełnianie ani zdejmowanie w salonie kosmetycznym. Rzęsy magnetyczne można samodzielnie założyć, jak i zdjąć w każdej chwili i niemal w każdych warunkach. To akcesoria wielokrotnego użytku, które w dowolnym momencie można założyć ponownie. A jak je ściągnąć? Wystarczy odczepić magnesy. Pomoże w tym delikatne pocieranie, które spowoduje ich rozdzielenie i bezpieczne ściągnięcie.