Cart0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Rzęsy 1:1 ○ Volume

Duże, wyraziste, a co za tym idzie piękne i ponętne oczy to nieodłączny element wpisujący się w kanon kobiecej urody. Długie i gęste rzęsy to marzenie każdej kobiety bez względu na typ urody czy wiek. Takie rzęsy właśnie sprawiają, że oko wydaje się optycznie większe.

Dla kobiety codzienna czynność tuszowania rzęs w konfiguracji z innymi obowiązkami może być dość uciążliwa. Dlatego coraz więcej pań zagląda do salonów kosmetycznych gdzie wykonywane są zabiegi przedłużania rzęs.
Niezaprzeczalną zaletą tego zabiegu jest niesamowity efekt długich, pięknie rozdzielonych rzęs, podkreślający urodę. Wszystkim Paniom, które marzą o powabnych, długich i gęstych rzęsach proponujemy zabieg przeprowadzony na produktach naszej marki.

Mamy przyjemność zaoferować Państwu doskonałe, najwyższej jakości RZĘSY przeznaczone do stylizacji oka. W trosce o naszych klientów rzęsy, które Państwu przedstawiamy wykonane są ze specjalnego, posiadającego wszelkie atesty tworzywa z dodatkiem protein jedwabiu, jak również naturalne z włosia norek syberyjskich. Nasze rzęsy doskonale imitują ludzki włos, a w efekcie pozwalają na uzyskanie wymarzonego efektu.

W swojej ofercie posiadamy rzęsy:

O PROFILU: J; B; C; D
GRUBOŚCI:  0,05mm; 0,07mm; 0,10mm; 0,12mm; 0,15mm; 0,20mm; 0,25mm
DŁUGOŚCI:  od 8mm do 16mm

Tak szeroka możliwość wyboru długości, grubości i skrętu pozwala na indywidualne i w pełni profesjonalne podejście do klienta. Oferujemy Państwu wysoką jakość przy stałej , atrakcyjnej cenie i ciągłości dostaw materiałów.

29 produkt(ów)

29 produkt(ów)